W dniu 28.06.2017 15 minut po godzinie drugiej w nocy dostajemy wezwanie do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Grębociny w gminie Zelów. Po przybyciu na miejsce okazało się, że pożarem jest już objęta połowa budynku wraz z oborą znajdującą się obok niego. Właściciele obudzeni przez dym w porę ewakuowali siebie, oraz zwierzęta z zagrożonego pożarem budynku. Wraz z przybywającymi na miejsce strażakami szybko udało nam się opanować pożar. Nikomu nic się nie stało, jedynie właściciele ponieśli ogromne straty materialne. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami KSRG OSP Pożdżenice, JOT OSP Zelów, OSP Wypychów, JRG Bełchatów oraz Pogotowie Energetyczne. Powołali Przedstawicieli zarządzania kryzysowego z Urzędu Gminy Zelów.

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna