KALENDARZ STRAŻACKI 2018
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
REZERWACJA SALI
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
JUBILEUSZ 100-LECIA
W OSP ŁOBUDZICACH

   W dniu 28.06.2017 15 minut po godzinie drugiej w nocy dostajemy wezwanie do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Grębociny w gminie Zelów. Po przybyciu na miejsce okazało się, że pożarem jest już objęta połowa budynku wraz z oborą znajdującą się obok niego. Właściciele obudzeni przez dym w porę ewakuowali siebie, oraz zwierzęta z zagrożonego pożarem budynku. Wraz z przybywającymi na miejsce strażakami szybko udało nam się opanować pożar. Nikomu nic się nie stało, jedynie właściciele ponieśli ogromne straty materialne. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami KSRG OSP Pożdżenice, JOT OSP Zelów, OSP Wypychów, JRG Bełchatów oraz Pogotowie Energetyczne. Powołali Przedstawicieli zarządzania kryzysowego z Urzędu Gminy Zelów.


 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna