Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
Witamy na stronie internetowej OSP w Łobudzicach
Wspólne zdjęcie podczas Jubileuszu 100-lecia OSP w Łobudzicach

   Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie 5 lipca br. będzie organizatorem Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Zawody o których mowa odbędą się w dwóch konkurencjach - sztafeta + bojówka na obiekcie sportowym ZKS "Włókniarz" w Zelowie (ul. Piotrkowska). Drużyna składająca się z druhów z tej samej jednostki która uzyska najlepszy czas w dwóch konkurencjach będzie reprezentować miasto i gminne Zelów podczas Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. 

Życzymy naszym druhom z OSP Łobudzice dobrego startu podczas zbliżających się zawodów sportowo-pożarniczych.

Ogólnopolski regulamin zatwierdzony przez Zarząd Główny Z OSP RP w Zelowie dostępny jest w zakładce Zarządu Oddziału Gminnego Z OSP RP po lewej stronie "Regulamin zawodów"

ZELÓW