Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "KUSY" w Łobudzicach zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego na IV Otwarte Mistrzostwa Amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbędą się w dniu 10.02.2018r o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach. W zawodach udział mają prawo wszyscy mieszkańcy z terenu miasta i gminy Zelów, zawodnicy nie ponoszą żadnych opłat organizacyjnych związanych z uczestnictwem w turnieju. Za zajęcie I-III miejsc w każdej kategorii medale, a dla zwycięzcy dodatkowo nagroda rzeczowa. Wyróżnimy dodatkowo w poszczególnych kategoriach: szkoły podstawowe, do 19 lat, od 20 roku życia do 29, od 30 do 39, 40- i starsi zarówno wśród kobiet i mężczyzn. Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych przez Burmistrza Zelowa.

W dniu 02.02.2018r. o godzinie 14:15 otrzymaliśmy zgłoszenie o "wyczuwalnym gazie" w bloku na ul. Żeromskiego w Zelowie. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu przy użyciu detektora gazów dozorca akcji zadecydował o ewakuacji mieszkańców. Na szczęście skończyło się tylko na strachu i przewietrzeniu mieszkania, w którym ulatniał się gaz.W akcji ratowniczej uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami JOT OSP Zelów, JRG Bełchatów oraz jednym radiowozem Policyjnym. Warto zastanowić się nad zainstalowaniem odpowiednich czujników w mieszkaniu, które często ratują życie mieszkańców a przede wszystkim szybciej informują o
zagrożeniu.

Witamy. Po naradzie Zarządu oraz Komitetu Organizacyjnego Jubileuszu z okazji obchodów 100-lecia powstania naszej jednostki zdecydowano przełożyć termin ten na 3 czerwca br. Zapraszamy!