KALENDARZ STRAŻACKI 2018
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
REZERWACJA SALI
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
JUBILEUSZ 100-LECIA
W OSP ŁOBUDZICACH

   3 grudnia w Łobudzicach Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Bełchatowie, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie był organizatorem indywidualnych oraz drużynowych VI Mistrzostw Powiatu Bełchatowskiego Członków OSP w Tenisie Stołowym. Do tegorocznej edycji przystąpiło 28 strażaków reprezentujących 6 jednostek OSP. W tegorocznych mistrzostwach powiatu zwycięzcą został druh z naszej jednostki Witold Gapik, natomiast w klasyfikacji drużynowej zostaliśmy sklasyfikowani na drugim miejscu. Poniżej przedstawiamy szczegółową listę miejsc.