Już w najbliższą niedzielę 18 września br. Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Zelowie i Ochotnicza Straż Pożarna w Wypychowie będzie organizatorem miejsko-gminnych zawodów sportowo-pożarniczych. Udział w jutrzejszych zawodach potwierdziło 11 drużyn seniorskich. Jednostki pożarnicze będą rywalizować w sumie aż w trzech konkurencjach bojowych, musztra strażacka, sztafeta sprawnościowa oraz najbardziej widowiskowa konkurencja bojówka. Nie zabranie również specjalnie przygotowanych konkurencji dla młodzieżowych drużyn pożarniczych żeńskich i męskich. Zawody rozpoczną się już od godziny 9:30 na obiekcie przy OSP w Wypychowie. Zapraszamy!

Trzymajmy kciuki za dobry występ naszej jednostki w jutrzejszych zawodach! Powodzenia!