Już w najbliższą niedzielę 26 czerwca br. w kościele pod wezwaniem świętego Wawrzyńca w Łobudzicach odbędzie się oficjalne pożegnanie naszego zasłużonego druha, kapelana gminnego strażaków druha księdza kanonika Leona Strzelczyka. Druh Leon po czterdziestu pięciu latach pełnienia kapłaństwa, siedemnastu latach pełnienia probostwa w naszej parafii odchodzi na zasłużoną emeryturę. Uroczysta msza święta z tej okazji zostanie odprawiona w niedzielę o godz. 12:00. Z tej okazji Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach i Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie serdecznie zapraszają wszystkie jednostki OSP wraz z pocztami szantadarowi z terenu miasta i gminy Zelów oraz parafii w Łobudzicach. Liczymy na dalszą aktywność wspierając swoją modlitwą jednostki OSP miasta i gminy Zelów druha seniora, ks. Leona Strzelczyka w uroczystych obchodach jubileuszowych.