Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
Witamy na stronie internetowej OSP w Łobudzicach
Wspólne zdjęcie podczas Jubileuszu 100-lecia OSP w Łobudzicach

http://osplobudzice.pl/images/phocagallery/2016/zjazd_oddzialu_gminnego/thumbs/phoca_thumb_l_dscn0413.jpg
    19 czerwca 2016 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Bujnach Szlacheckich odbył się VII Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy delegatów Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Zelowie. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele z 17 jednostek OSP, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Bełchatowie Stanisław Krasoń, przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie Adam Pstrokoński. Kolejnym punktem obrad było wybranie przewodniczącego zebrania, którym została dh. Agnieszka First. Sprawozdanie z działalności złożył Prezes Zarządu Oddziału Gminnego dh. Szczepan Krajda i ustępujący Komendant Gminny Związku OSP RP w Zelowie dh. Zbigniew Dubiński. W podziękowaniu za aktywną współpracę w latach 2011-2016 Prezes Zarządu Oddziału Gminnego  postanowił wyróżnić Urszulę Świerczyńską Burmistrz Zelowa, Agnieszkę First Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zelowie, Barbarę Biesagę Kierownika Wydziału Referatu Obywatelskiego, księdza kanonika Leona Strzelczyka Kapelana Gminnego Strażaków, Wiceprezesów Oddziału Gminnego Z OSP RP w Zelowie Krzysztofa Kryścińskiego i Stanisława Wojtasika, Zbigniewa Dubińskiego Komendanta Gminnego OSP, Józefa Dobroszka skarbnika Zarządu Oddziału Gminnego OSP RP w Zelowie, Tadeusza Dobrzańskiego sekretarza Zarządu Oddziału Gminnego Z OSP RP w Zelowie, Henryka Trębacz członka Prezydium, Sławomira Dylewicza Przewodniczącego Gminnej Komisji Rewizyjnej Oddziału Gminnego Z OSP RP, ustępujących prezesów w jednostkach OSP Józefa Chrzanowskiego (OSP Sobki), Jana Domagałę (OSP Chajczyny), Lechosława Kryścińskiego (OSP Kociszew), Piotra Łyszkowicza (OSP Wygiełzów), Krzysztofa Roguta (OSP Pożdżenice), Mariana Tosika (OSP Sromutka). Więcej informacji (zdjęcia)

ZELÓW