Dzień Strażaka w Łobudzicach
REZERWACJA SALI
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
100-lecie naszej jednostki
OCEŃ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety internetowej.
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
Witamy na stronie internetowej OSP w Łobudzicach
Wspólne zdjęcie podczas Jubileuszu 100-lecia OSP w Łobudzicach

http://osplobudzice.pl/images/phocagallery/2016/zjazd_oddzialu_gminnego/thumbs/phoca_thumb_l_dscn0413.jpg
    19 czerwca 2016 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Bujnach Szlacheckich odbył się VII Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy delegatów Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Zelowie. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele z 17 jednostek OSP, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Bełchatowie Stanisław Krasoń, przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie Adam Pstrokoński. Kolejnym punktem obrad było wybranie przewodniczącego zebrania, którym została dh. Agnieszka First. Sprawozdanie z działalności złożył Prezes Zarządu Oddziału Gminnego dh. Szczepan Krajda i ustępujący Komendant Gminny Związku OSP RP w Zelowie dh. Zbigniew Dubiński. W podziękowaniu za aktywną współpracę w latach 2011-2016 Prezes Zarządu Oddziału Gminnego  postanowił wyróżnić Urszulę Świerczyńską Burmistrz Zelowa, Agnieszkę First Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zelowie, Barbarę Biesagę Kierownika Wydziału Referatu Obywatelskiego, księdza kanonika Leona Strzelczyka Kapelana Gminnego Strażaków, Wiceprezesów Oddziału Gminnego Z OSP RP w Zelowie Krzysztofa Kryścińskiego i Stanisława Wojtasika, Zbigniewa Dubińskiego Komendanta Gminnego OSP, Józefa Dobroszka skarbnika Zarządu Oddziału Gminnego OSP RP w Zelowie, Tadeusza Dobrzańskiego sekretarza Zarządu Oddziału Gminnego Z OSP RP w Zelowie, Henryka Trębacz członka Prezydium, Sławomira Dylewicza Przewodniczącego Gminnej Komisji Rewizyjnej Oddziału Gminnego Z OSP RP, ustępujących prezesów w jednostkach OSP Józefa Chrzanowskiego (OSP Sobki), Jana Domagałę (OSP Chajczyny), Lechosława Kryścińskiego (OSP Kociszew), Piotra Łyszkowicza (OSP Wygiełzów), Krzysztofa Roguta (OSP Pożdżenice), Mariana Tosika (OSP Sromutka). Więcej informacji (zdjęcia)

Oddział Gminny