6 grudnia w hali sportowej w ZSP w Zelowie odbyły się XIV Miejsko-Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP. Do eliminacji gminnych zgłosiło się 8 drużyn reprezentujących jednostki OSP z terenu miasta i gminy Zelów. W wyniku rozlosowania nasza jednostka trafiła do grupy "A" rywalizując z jednostkami KSRG OSP Kociszew, OSP Wygiełzów, OSP Bujny Szlacheckie. W pierwszym meczu grupy "A" zagraliśmy z OSP Bujnami Szlacheckimi w którym po ciężkim boju ostatecznie zwyciężyliśmy pokonując jednostke z naszej parafii 1:0. Każde z rozegranych spotkań przez naszą jednostkę był niezwykle emocjonujący i tak naprawdę do ostatniej sekundy ważyły się losy naszej jednostki. Ostatecznie w drugim meczu grupy "A" nasza jednostka po niezwykle zaciętej grze zwyciężyła pokonując KSRG OSP Kociszew 2:1. W trzecim meczu nasza jednostka bez przeszkód pokonała jednostkę z OSP Wygiełzowa wynikiem 4:1 i dzięki temu zapewniła sobie zwycięstwo w grupie "A". Turniej ten od samego początku był niespodzianką ponieważ dotychczasowi liderzy piłki nożnej OSP Chajczyny, którzy nieprzerwanie od kilku lat wygrywały wszystkie eliminacje gminne oraz powiatowe niespodziewanie po niezwykle zaciętej walce z jednostką OSP Wypychów ostatecznie zremisowały 2:2 zajmując automatycznie drugie miejsce w grupie "B". Drużyna z OSP Chajczyny przez kilka lat była reprezentantem województwa łódzkiego podczas Ogólnopolskich Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Drużyn OSP gdzie raz wygrała zdobywając mistrzostwo polski, i dwa razy była na trzecim miejscu. Nikt chyba wcześniej nie zakładał iż nasi druhowie spiszą się tak dobrze, że wygrają swoją grupę i zagrają mecz finałowy. W meczu finałowym podobnie jak w meczu o III miejsce też nie obyło się bez niespodzianek. W meczu o III miejsce OSP Chajczyny zagrały z KSRG OSP Kociszew i tutaj padła kolejna niespodzianka ponieważ jednostka z Kociszewa w pierwszych minutach zdominowała drużynę z Chajczyn prowadząc 2:0. Ostatecznie mecz o III miejsce zakończył się wynikiem 3:2 dla Kociszewa.

W meczu finałowym spotkały się zwycięzcy grup KSRG OSP Łobudzice i OSP Wypychów gdzie po dwóch pięknych akcjach nasza jednostka zdominowała rywala zdobywając dwie bramki w zaledwie kilka minut.  Grano do ostatniego gwizdka, akcja za akcje, jednostka z OSP Wypychowa do ostatniej sekundy próbowała zniwelować straty ale przewaga naszej jednostki ostatecznie nie pozwoliła odebrać zwycięstwa. Mecz finałowy zakończył się również niemałą niespodzianką, wynik meczu 4:2 dla OSP Łobudzice.  Zwycięska drużyna z naszej jednostki będzie reprezentować miasto i gminę Zelów podczas powiatowych eliminacji halowej piłki nożnej drużyn OSP. Organizatorem był Zarząd Oddziału Gminnego Z OSP RP w Zelowie i Zarząd Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie. Na zdjęciu znajdują się zwycięzcy którzy wystąpili w następującym składzie: Frątczak Jakub, Frątczak Kamil, Frątczak Jacek, Krajda Marcin, Krajda Sebastian, Krajda Adrian, Szymański Damian, Kwasek Piotr. Na zdjęciu Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Prezes Oddziału Gminnego Z OSP RP w Zelowie Krajda Szczepan, Komendant Zarządu Oddziału Gminnego Z OSP RP w Zelowie Dubiński Zbigniew, Sekretarz Oddziału Gminnego Z OSP RP w Zelowie Dobrzański Taduesz, Prezes KSRG OSP w Łobudzicach Frątczak Henryk.