23 czerwca 2019 roku na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie odbędą się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze miasta i gminy Zelów. Organizatorem rywalizacji strażackiej będzie Oddział Gminny Związku OSP RP w Zelowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie. Jednostki z naszej gminy seniorskie, żeńskie, młodzieżowe zmierzą się w konkurencjach musztra, sztafeta sprawnościowa oraz bojówka mająca na celu sprawdzenie wiedzy, umiejętności oraz sprawności fizycznej. Będą to eliminacje do powiatowych zawodów strażackich, które wstępnie zaplanowane są również w Zelowie w miesiącu wrzesień. Poniżej zamieszczamy regulaminy, zasady przeprowadzenia konkurencji opracowany przez Związku Główny OSP RP w Warszawie.

<<< Regulamin zawodów Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej >>>

<<< Regulamin zawodów sportowo-pożarniczych >>>