Redakcja strony internetowej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach dziękuje Panu Włodzimierzowi Siekierskiemu za nadesłanie życzeń okolicznościowych z okazji zbliżającego się Dnia Strażaka oraz Jubileuszu 100-lecia powstania naszej jednostki. Poniżej zamieszczamy treść nadesłaną przez Pana Włodzimierza wraz z nadesłanym historycznym zdjęciem z przed 1939 roku.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich czytelników naszej strony internetowej o pomoc, jeśli ktokolwiek z was posiada jakiekolwiek historyczne zdjęcia z tamtego okresu prosimy o nadesłanie skanu zdjęć na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Dziękujemy!

(na zdjęciu założyciel naszej jednostki Proboszcz Parafii w Łobudzicach ks. Edward Essman, Józef Martyniak oraz Włodzimierz Siekierski)

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka oraz pięknego Jubileuszu 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach składam wraz z rodziną serdeczne życzenia Wszystkim Strażakom i ich rodzinom wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szacunku oraz podziękowania za niesioną pomoc mieszkańcom naszej miejscowości i mieszkańcom okolic oraz podziękowania za pięknie wyremontowaną i rozbudowaną Strażnice, jaką zobaczyłem będąc kilka lat temu w Łobudzicach.

Niech Św. Florian nieustająco otacza Was opieką. Dziękuję za pięknie opisaną historię Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach bo ja nie znałem wiele faktów a historia ta ma wiele związków z moją rodziną. Dziękuję administratorowi strony internetowej za profesjonalizm i pracę włożoną w wygląd i zamieszczane treści i wiadomości dzięki którym mogę być w kontakcie z moją rodzinną miejscowością. Dziękuje Wam za piękną uroczystość setnych urodzin Pana Zdzisława Maciejewskiego,życzę Panu Zdzisławowi dużo zdrowia i radości z rodziną,.

Z Serdecznym Pozdrowieniem

Włodzimierz Siekierski