Już za niespełna dwa tygodnie 19-20 listopada br. w Szkole Podstawowej w Łobudzicach zostaną zorganizowane Miejsko-Gminne Halowe Igrzyska LZS dla mieszkańców miasta i gminy Zelów.

W igrzyskach startować mogą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Zelów bez ograniczeń wiekowych, szkoły, koła LZS, zakłady pracy, Ochotnicze Straże Pożarne, Stowarzyszenie Pomocy Osób Niepełnosprawnych i inne organizacje. Zawodnik, zawodniczka może startować w dwóch konkurencjach: warcaby, szachy, tenis stołowy, rzut lotką, podnoszenie odważnika (mężczyźni), wielobój sprawnościowy, przeciąganie liny (2+1).

Igrzyska rozpoczniemy dyscypliną tenisa stołowego 19 listopada br. o godz. 16:00 (sobota). Pozostałe konkurencje zostaną przeprowadzone w niedzielę – 20 listopada br od godziny 10:00. Wszystkie konkurencje rozgrywane będą w Szkole Podstawowej w Łobudzicach.

Uczestnictwo w Mistrzostwach BEZPŁATNE. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach zapewniamy medale – statuetki. Organizatorem Igrzysk jest Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie.

Projekt realizowany dzięki Fundacji ORLEN.