W Dniu   18 września 2022r nasza jednostka uczestniczyła w niezwykłym Jubileuszu z okazji 100 -lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Parznie . W uroczystości wzięli udział W uroczystościach jubileuszowych udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, władze Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej Województwa Łódzkiego, druhowie z zaprzyjaźnionych jednostek OSP, lokalna społeczność oraz Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej w Magdalenowie, która uświetniła swoją muzyką obchodzone W czasie uroczystości jednostce nadany został sztandar, a zaproszeni goście dokonali symbolicznego wbicia gwoździ pamiątkowych w drzewiec sztandaru. Następnie dokonano poświęcenia sztandaru i odznaczenia Złotym Znakiem za Zasługi dla Pożarnictwa.

Dziękujemy za zaproszenie ;) Życzymy udanego świętowania Jubileuszu strażackiego OSP Parzno z okazji 100-lecia powstania jednostki.