Mimo to że zajęliśmy drugie miejsce w rankingu Jednostki 2019 roku powiatu bełchatowskiego przegrywając z jednostką KSRG OSP Pożdżence Serdecznie gratulujemy jednostce KSRG OSP Pożdżenice oraz druhowi Tomaszowi Gawlikowi z KSRG JOT OSP Zelów sukcesu. Życzymy dalszych sukcesów w rywalizacji na najlepszą jednostkę OSP oraz strażaka województwa łódzkiego zachęcając do oddania głosu:

Żeby zagłosować na KSRG OSP Pożdżenice,, wyślij SMSDLJ.28na numer 72355 (Koszt sms-a 2,46 zł z VAT)natomiast jeśli chcecie pomóc w wyłonieniu strażaka województwa łódzkiego Tomaszowi Gawlikowi należy wysłać sms o treści DLS.130na numer 72355 Koszt sms-a 2,46 zł z VAT). Życzymy powodzenia w rywalizacji szczebla wojewódzkiego.