Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie zaprasza do współpracy Ochotniczą Straż Pożarną w Łobudzicach oraz inne jednostki OSP z terenu miasta i gminy Zelów w organizowanych przez nasze zrzeszenie zawodach sportowo-rekreacyjnych. Jesteśmy współorganizatorami zawodów w różnych dyscyplinach sportowych w których udział biorą również jednostki z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Zelów. Miło nam zakomunikować iż do najlepszych jednostek OSP pod względem sportowym zaliczana jest również wasza straż o czym świadczyć mogą osiągnięty wyniki w 2015 roku jak: Drużynowi mistrzowie powiatu bełchatowskiego w tenisie stołowym OSP, Miejsko-Gminny turniej halowej piłki nożnej OSP w której wasi druhowie po ciężkim boju zwyciężyli awansując do zawodów powiatowego szczebla. Jednocześnie nasz klub jest współorganizatorem corocznych zawodów sportowo-pożarniczych. Poniżej zamieszczamy link do naszego kalendarzyka zawodów (link). Zapraszamy do udziału w naszych zawodach!