Witamy na stronie internetowej OSP w Łobudzicach
Wspólne zdjęcie podczas Jubileuszu 100-lecia OSP w Łobudzicach

 

   Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "KUSY" w Łobudzicach zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego na IV Otwarte Mistrzostwa Amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbędą się w dniu 10.02.2018r o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach. W zawodach udział mają prawo wszyscy mieszkańcy z terenu miasta i gminy Zelów, zawodnicy nie ponoszą żadnych opłat organizacyjnych związanych z uczestnictwem w turnieju. Za zajęcie I-III miejsc w każdej kategorii medale, a dla zwycięzcy dodatkowo nagroda rzeczowa. Wyróżnimy dodatkowo w poszczególnych kategoriach: szkoły podstawowe, do 19 lat, od 20 roku życia do 29, od 30 do 39, 40- i starsi zarówno wśród kobiet i mężczyzn. Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych przez Burmistrza Zelowa.