KALENDARZ STRAŻACKI 2018
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
REZERWACJA SALI
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
JUBILEUSZ 100-LECIA
W OSP ŁOBUDZICACH

 

   Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "KUSY" w Łobudzicach zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego na IV Otwarte Mistrzostwa Amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbędą się w dniu 10.02.2018r o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach. W zawodach udział mają prawo wszyscy mieszkańcy z terenu miasta i gminy Zelów, zawodnicy nie ponoszą żadnych opłat organizacyjnych związanych z uczestnictwem w turnieju. Za zajęcie I-III miejsc w każdej kategorii medale, a dla zwycięzcy dodatkowo nagroda rzeczowa. Wyróżnimy dodatkowo w poszczególnych kategoriach: szkoły podstawowe, do 19 lat, od 20 roku życia do 29, od 30 do 39, 40- i starsi zarówno wśród kobiet i mężczyzn. Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych przez Burmistrza Zelowa.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna