W Święto Trzech Króli rozpocznie się czas pełen tańców i zabawy, czyli Karnawał. Szanowni Państwo, nie zmarnujcie go na siedzeniu w domu. To okres radości i wspólnych spotkań. Już dziś, zapraszamy na Bal Karnawałowy 2018, który odbędzie się 10 lutego w naszej remizie strażackiej w OSP Łobudzicach.

Wszystkich Naszych Gości przywitamy obfitą kolacją a na stołach królować będą pyszne tradycyjne potrawy w tym zimne i gorące przystawki.

Będziemy się bawić od godz. 20.00 przy muzyce na żywo. Koszt 100zł od osoby (alkohol we własnym zakresie).

Zapisy oraz informacje udzielamy telefonicznie: 504-495-793.