Podsumowanie Roku 2017 Sportowo-Rekreacyjnego Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie i Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie. Początek godzina 17:00, Dom Kultury w Zelowie 15.12.2017r (piątek)

MG LKS Zelów

Kolejność wyróżnień: - 10 sportowców 2017 roku; - Odkrycie Sportowe Roku; - Trener - Wychowawca; - Blok Integracyjny;

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie

Kolejność wyróżnień: - 10 sportowców 2017 roku; - Odkrycie Sportowe Roku; - Trener-Wychowawca; - Blok Integracyjny; - Klasyfikacja Współzawodnictwa Gmin.