KALENDARZ STRAŻACKI 2018
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
REZERWACJA SALI
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
JUBILEUSZ 100-LECIA
W OSP ŁOBUDZICACH

   W dniu 14 października 2017r. przed  7.00 godziną zostajemy zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego na ul. Sikorskiego w Zelowie. Po przybyciu na miejsce i rozpoznaniu stwierdzono że pożarem objęta jest kotłownia. Można mówić o dużym szczęściu mieszkańców, którzy w porę dostrzegli pożar a bliskość położenia jednostki w znacznym stopniu przyczyniła do ograniczenia rozwoju pożaru. Patrząc na ilość zgromadzonego materiału palnego nie trudno wyobrazić sobie co by było gdyby działania straży pożarnej podjęte były 5-10 minut pózniej. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami JOT OSP Zelów, JRG Bełchatów oraz KSRG OSP Pożdżenice.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna