W dniu 9.10.2017r o godzinie 21.00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku  w miejscowości Sromutka w gminie Zelów. W zdarzeniu brały udział samochody osobowe marki Opel i Skoda. Przyczyną zderzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę Opla. Siła uderzenia była tak silna, że samochody wjechały w płot. Na miejscu pojawiła się policja, oraz karetka pogotowia.
Na szczęście nikt nie został ranny. Ucierpiały samochody oraz płot, który został zniszczony w wyniku uderzenia. 30-letni kierowca Opla został ukarany mandatem w wysokości trzystu złotych punktów karnych oraz dwunastu  punktów karnych.(źródło .zelow.bai.pl, zdjęcie OSP Łobudzice).