KALENDARZ STRAŻACKI 2018
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
REZERWACJA SALI
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
JUBILEUSZ 100-LECIA
W OSP ŁOBUDZICACH

 
   W dniu 9.10.2017r o godzinie 21.00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku  w miejscowości Sromutka w gminie Zelów. W zdarzeniu brały udział samochody osobowe marki Opel i Skoda. Przyczyną zderzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę Opla. Siła uderzenia była tak silna, że samochody wjechały w płot. Na miejscu pojawiła się policja, oraz karetka pogotowia.
Na szczęście nikt nie został ranny. Ucierpiały samochody oraz płot, który został zniszczony w wyniku uderzenia. 30-letni kierowca Opla został ukarany mandatem w wysokości trzystu złotych punktów karnych oraz dwunastu  punktów karnych.(źródło .zelow.bai.pl, zdjęcie OSP Łobudzice).

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna