KALENDARZ STRAŻACKI 2018
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
REZERWACJA SALI
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
JUBILEUSZ 100-LECIA
W OSP ŁOBUDZICACH

Z przykrością zawiadamiamy, iż 29 czerwca br. w wieku 85 lat zmarł nasz druh

Ś.P. dh. MARIAN PIETRZAK

 Wstąpił w nasze szeregi w 1965 roku. Z chwilą wstąpienia był aktywnym strażakiem angażując się od samego początku w rozwój naszej jednostki oraz brał udział w niezliczonej ilości akcjach ratowniczo-gaśniczych jako strażak oraz kierowca sekcji. Wielokrotnie uczestniczył w uroczystościach strażackich, świętach kościelnych oraz państwowych. Był wieloletnim wychowawcą drużyn młodzieżowych, dowódcą Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z wieloma sukcesami na szczeblu powiatowych oraz wojewódzkim.  

W 2013 roku - Brązowy Medal Za Zasługi dla powiatu bełchatowskiego
W 1998 roku - Został ponownie odznaczony  Złotym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa
W 1993 roku - Złoty Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa
W 1988 roku - Srebrny Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa
W 1983 roku  - Brązowy Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa
 

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach 
oraz wszyscy druhowie składają szczere wyrazy
głębokiego współczucia rodzinie zmarłego.
 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 1 lipca 2017r (sobota)
o godzinie 14:00 
w kościele pw. świętego Wawrzyńca w Łobudzicach.

 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna