KALENDARZ STRAŻACKI 2018
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
REZERWACJA SALI
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
JUBILEUSZ 100-LECIA
W OSP ŁOBUDZICACH

  W dniu 28.06.2017r. O godzinie 19:38 podczas przechodzącej nad okolicą burzy udajemy się do pożaru stodoły w miejscowości Kolonia Ostoja w gminie Zelów. Przyczyną pożaru było uderzenie pioruna, po przybyciu na miejsce cały budynek był objęty pożarem. Maszyny, zboża oraz wszystkie rzeczy znajdujące się w środku uległy spaleniu, uszkodzona została również elewacja budynku mieszkalnego, który znajdował się w pobliżu. Pierwsze działania strażaków polegały na obronie budynku mieszkalnego, którego elewacja zajęła sie ogniem oraz udzieleniu pomocy poszkodowanym osobom. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy wspólnie z jednostkami JOT OSP Zelów, OSP Bujny Szlacheckie, KSRG OSP Kociszew, JRG Bełchatów oraz Karoteka i Policja.  Akcja ze względu na silne zadymienie, oraz inne czynniki nie sprzyjające strażakom trwała do godziny 24:00.


Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna