Witamy na stronie internetowej OSP w Łobudzicach
Wspólne zdjęcie podczas Jubileuszu 100-lecia OSP w Łobudzicach

Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach serdecznie zaprasza

do świetnej tanecznej zabawy ZUMBA&AEROBIK.

   W wspólna taneczna zabawa w rytmie ZUMBA&AEROBIK to świetny okres by się zmobilizować i poznać coś nowego, zyskując przy tym świetną kondycje. Poprzez świetną zabawę z wykwalifikowaną instruktorką tańca doskonale ukształtujesz Twoją sylwetkę, a przede wszystkim naładuje Cię optymizmem i pozytywną energią, wprawi w świetne samopoczucie, które pozostanie na długo, długo po zajęciach. Zatem to świetny okres by się zmobilizować i poznać coś zupełnie nowego, zyskując przy tym świetną kondycję.

Serdecznie zachęcamy zainteresowane osoby do wspólnej zabawy, organizujemy je raz w tygodniu. Najbliższe terminy - prosimy o kontakt (facebook)