KALENDARZ STRAŻACKI 2018
REZERWACJA SALI
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem obiektu na różnego rodzaju uroczystości: śluby, chrzty św. , komunie św. , przyjęcia osiemnastkowe, bankiety okolicznościowe, konsolacje oraz inne uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
REZERWACJA SALI
Historia naszej jednostki
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach powstała wiosną w 1918 roku. W roku 2018 będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia powstania naszej jednostki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.
I Ty możesz zostać strażakiem!
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
Oddział Gminny Z OSP RP w Zelowie
Dział poświęcony Oddziałowi Gminnemu Związku OSP RP w Zelowie. Tutaj znajdziesz m.in. najświeższe informacje, składy zarządów poszczególnych jednostek z terenu miasta i gminy Zelów.
KAMPANIE SPOŁECZNE
Polecamy Państwu różnego rodzaju kampanie społeczne, edukacyjne.
JUBILEUSZ 100-LECIA
W OSP ŁOBUDZICACH


  W dniu 31.03.2017r. około godziny 19:00 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sklepu motoryzacyjnego w  Zelowie, po dojeździe na miejsce szybkim rozpoznaniu i zgodzie właściciela obiektu na wybicie szyby umożliwiającej wejście do pomieszczenia objętego pożarem, dwóch ratowników zabezpieczonych aparatami ochrony dróg oddechowych przystąpiło do działań wewnątrz budynku lokalizując źródło ognia i przystępując do jego ugaszenia. Trudnościami z jakimi musieliśmy sobie poradzić była wysoka temperatura, specyfika środków znajdujących się wewnątrz budynku oraz samo położenie sklepu. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W akcji braliśmy udział z JOT OSP Zelów, KSRG OSP Pożdżenice, JRG Bełchatów, JRG Łask oraz Policja.

 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna