Porządek obrad:

1.  Otwarcie zebrania, wybór Przewodniczącego Zebrania, Protokolanta, Komisji Uchwał i Wniosków
  2.  Przyjęcie porządku obrad
  3.  Sprawozdanie z działalności OSP Prezesa Zarządu i Naczelnika jednostki OSP
  4.  Sprawozdanie Skarbnika z działalności jednostki OSP
  5.  Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej OSP
  6.  Przedstawienie projektu planu działań i planu finansowego na 2017 rok
  7.  Dyskusja
  8.  Udzielenie absolutorium dla Zarządu OSP za okres sprawozdawczy
  9.  Przyjęcie planu działalności i planu finansowego
  10.  Wolne wnioski
  11.  Podjęcie Uchwał i przyjęcie wniosków do realizacji
  12.  Zakończenie zebrania

W przypadku braku wymaganej statutem liczby członków o godz. 16:30 zebranie odbędzie się w drugim terminie w tym samym miejscu o godzinie 17:00 bez względu na ilość obecnych druhów.

Uwaga! Obowiązuje umundurowanie wyjściowe!