Witamy na stronie internetowej OSP w Łobudzicach
Wspólne zdjęcie podczas Jubileuszu 100-lecia OSP w Łobudzicach

    Pożar w Zelowie wybuchł w jednym z domów mieszkalnych przy ul. Kilińskiego. Z niegroźnymi poparzeniami do szpitala został odwieziony 57-letni mężczyzna.

    Pożar w Zelowie wybuchł w budynku mieszkalnym usytuowanym w podwórzu jednej z posesji przy ul. Kilińskiego około godz. 16. Do zapłonu doszło podczas instalacji butli gazowej w pomieszczeniu kuchennym, domu, w którym mieszka starsze małżeństwo. Podłączenia butli gazowej dokonywał 57-letni mężczyzna, który uległ poparzeniom rąk i twarzy. Po udzieleniu pomocy na miejscu został odwieziony do szpitala, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

   Ogień zniszczył wnętrze parterowego budynku oraz poszycie dachowe. W chwili obecnej pomieszczenia nie nadają się do remontu. Starszym małżeństwem zaopiekuje się rodzina.

Źródło tekstu: belchatow.naszemiasto.pl 
Materiał filmowy + zdjęcie - OSP Łobudzice

W akcji ratowniczo-gaśniczej udział wzięła nasza jednostka, JOT OSP Zelów i JRG Bełchatów.