X POWIATOWE ZAWODY  STRZELECKIE

OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO

1. Cel zawodów:

- popularyzacja  strzelectwa  sportowego,

- wyłonienie najlepszych zawodników i drużyn OSP.

1. Organizator zawodów:
  • Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bełchatowie
  • Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10-ka” z siedzibą w Radomsku.

1. Termin i miejsce zawodów: 11 października 2014 r. w godz. 1000 – 1500,
    Strzelnica Miejska w Kamieńsku, ul. Wojska Polskiego.

1. Konkurencja:
    1. karabin sportowy - przyrządy celownicze otwarte: odległość 50 m, 3 strzały próbne do tarczy próbnej, 10 strzałów ocenianych, pozycja leżąc z podpórką, czas 10 min.
    2. pistolet pneumatyczny: 10 strzałów ocenianych, postawa z jednej ręki lub oburącz, odległość 8 m., czas 10 min.

1. Uczestnictwo: 3 – osobowe drużyny OSP z terenu Powiatu Bełchatowskiego.

1. Klasyfikacja:
  • konkurencja karabin sportowy oraz pistolet pneumatyczny – klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa w następujących kategoriach:

-   kobiety,

-   mężczyźni,

-   MDP dziewcząt,

-   MDP chłopców,

• indywidualna konkurencja karabin sportowy oraz pistolet pneumatyczny w kategorii VIP – klasyfikacja łączna.

1. Nagrody: Puchary, dyplomy, medale.

1. Zgłoszenia: do ZOP ZOSP RP w Bełchatowie - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub tel.
    605 073 914  w terminie do dnia 30.09.2014 r.

1. Koszty uczestnictwa: wpisowe od drużyny - 90,00 zł.

1. Sprawy różne:
  • każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem oraz
    z przepisami bezpieczeństwa obowiązującymi w strzelectwie sportowym – znajomość powyższych przepisów potwierdzana jest podpisem na liście startowej,
  • broń do poszczególnych konkurencji oraz wyposażenie stanowisk strzeleckich zapewnia organizator,
  • w sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego,
  • organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie,
  • interpretacja niniejszego regulaminu oraz decydujące zdanie należy do organizatora.

Organizator zawodów:  ZOP ZOSP RP w Bełchatowie