II Mistrzostwa Zelowa w Warcabach 64-polowych im. Szczepana Krajdy odbyły 9 października b.r w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach w gminie Zelów.
W mistrzostwach prawo startu mieli niezależnie od wieku mieszkańcy miasta i gminy Zelów, powiatu bełchatowskiego, oraz województwa łódzkiego, którzy wcześniej potwierdzili imienne zgłoszenia. Mistrzostwa zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim w kategorii „open” dziewcząt/kobiet i chłopców/mężczyzn na dystansie 9 rund. Obowiązywały przepisy Polskiego Związku Warcabowego. Trud zawodników wynagrodził występ wokalny Martyny Kruk. Organizatorem był Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach.

źródło treści oraz zdjęcia udostępnione dzięki redakcji - belchatow.naszemiasto.pl
obszerniejsza relacja zdjęciowa :  belchatow.naszemiasto.pl