W minionym tygodniu nasi druhowie z OSP Łobudzic Magdalena Zawodzińska oraz Jacek Krajda wzięli udział w jubileuszowych XXV Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Słubicach, reprezentując województwo łódzkie w dyscyplinach dla bloku integracyjnego, przeciąganiu liny, Zmagania zawodników z OSP Łobudzic również  przyczyniły się do zajęcia wysokiej pozycji 1 miejsce naszego województwa w ogólnej klasyfikacji i zostali Mistrzami Polski . W bloku integracyjnym nasza druhna  zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal. Zwyciężyła w konkurencji rzut lotką, rzut piłką lekarską, 2 miejsce w skoku w dal. oraz nasz druh Jacek Krajda w biegu na 400 metrów zajął 5 miejsce :)

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy naszym dzielnym druhom  kolejnych sukcesów. smile